• Memurlar Şehirler Arası Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@memurlarnakliyat.com
0532 420 88 02

7/24 Çağrı Noktası

0552 281 88 02

Mobil İletişim

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Evden eve taşıma işlemlerinin en önemli aşamalarından biri olan asansörlü taşıma, firmamız tarafından da uzun süredir yapılmaktadır. Asansörlü taşıma hizmeti sayesinde ev ve ofis eşyaları daha kolay taşınabilmektedir. Aynı zamana eşyalarınıza zarar gelmesini, çizilmesini veya düşmesini önlemeye dönük olan asansörlü taşıma gerek görüldüğü takdirde firmamız tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Yük taşıma firmaları her geçen gün yeni hizmetlerle faaliyetlerine devam etmektedirler. Taşıma işlemi hem müşteriler hem de firmalar için oldukça can sıkıcı ve yorucu olabilmektedir. Bu nedenle bu süreci mümkün olduğunca rahat bir şekilde atlatabilmek için firmalar müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaktadırlar. Bu hizmetlerin en önemlilerinden bir tanesi de asansörlü evden eve taşıma sistemidir. Bu sistem ile eşyalarınız çok rahat bir şekilde yüksek katlara taşınabilmektedir.

İstanbul Asansörlü Taşıma

İstanbul asansörlü taşıma sistemi ile yukarıda da bahsettiğimiz gibi eşyalarınız yüksek katlı binalara rahat bir şekilde taşınmaktadır. Normalde merdiven ile yapılması gereken taşıma işlemi bu sistemle ile yüksek kata güvenli bir şekilde çıkartılabilmektedir. İşlem binanın kapısına asansör sisteminin kurulması ile başlamaktadır. Bu sistem belirli ağırlıkları taşıyarak yukarıya kadar taşıma görevi görmektedir. Böylece merdiven ile yapacağınız taşıma işlemi bu sistem ile çok daha kısa sürede olacaktır. Tabi ki bir takım riskleri bulunmaktadır. Kullanılan ekipmanların mutlaka güvenli bir şekilde monte edilmesi ve tecrübeli kişiler tarafından kullanılması çok önemlidir. Aksi halde eşyalarınızın zarar görmesi ve hasar alması söz konusu olabilir. 

Asansörlü Taşıma Önlemleri

Ancak böyle durumlar için de asansörlü taşıma firmalarının bir önlemi mevcuttur. Taşıma ve eşya sigortası ile her türlü zararınız karşılanmaktadır. Bu nedenle güvenilir ve tecrübeli firmalar ile çalışmanız sizin faydanıza olacaktır. Bu firmalar ile çalıştığınızda bir mağduriyet yaşamamış olursunuz.